RC#2 – Google Chromecast Audio – I gra muzyka!

Ilustracja do: "RC#2 - Google Chromecast Audio – I gra muzyka!"

Jeśli chcesz mieć muzykę na wyciągnięcie palca i móc odtwarzać jej strumień na dowolnych głośnikach w swoim domu. Lub jeśli szukasz systemu nagłośnienia strefowego, który nie wydryluje Twojej kieszeni. To ten podcast jest właśnie dla Ciebie. Po materiale o przystawce do TV od Google przychodzi czas na przyjrzenie się analogicznemu rozwiązaniu dla miłośników muzyki. Czas na winylowy krążek Google Chromecast Audio! Przekonaj się czy faktycznie jest to dobry sposób na muzykę z dowolnego głośnika i godne uwagi rozwiązanie multiroom. Usłyszeć również można garść niusów ze świata technologii, które zwróciły moją uwagę w ostatnim czasie. Podcast Google Chromecast Audio został pierwotnie opublikowany na łamach TyfloPodcast.net.

Podcast „Google Chromecast Audio – I gra muzyka!” dostępny jest na YouTube

A jak będziesz już na YT to zasubskrybuj proszę mój kanał oraz kliknij symbol dzwoneczka. Dzięki temu otrzymasz powiadomienie, gdy opublikuję nowy materiał.

Jak słuchać podcastu?

Słuchaj podcastu tak jak lubisz. Podcast dostępny jest w wielu miejscach:

  • Na moim blogu - Tu dostępna jest lista wszystkich podcastów. Każdy artykuł dotyczący kolejnego odcinka zawiera plik, którego możesz słuchać online lub pobrać na swoje urządzenie.
  • iTunes - Jeśli korzystasz z iPhona, iPada, Mac'a lub systemu Windows.
  • Stitcher - Dostępny dla urządzeń z systemem Android i iOS.
  • Spreaker - Również dla urządzeń z systemem Android i iOS.
  • Player.FM - Rozbudowana apka dla urządzeń z systemem Android.
  • YouTube - Proszę bardzo :), podcast jest i tu.
  • Kanał RSS - Dla dowolnej innej aplikacji do odtwarzania podcastów.

Pytania, uwagi, komentarze?

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi, sugestie daj znać w komentarzach. Postaram się je uwzględnić w kolejnych podcastach. Możesz również skorzystać z tego linku i przesłać mi wiadomość głosową z wykorzystaniem mikrofonu Twojego komputera. Jedna wiadomość może mieć maksymalnie 90 sekund. Nagranie Twoje może wykorzystam w kolejnym podcascie 🙂

Pozdrawiam słonecznie i do usłyszenia!

Zostaw swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.