Pierwszy wpis na moim blogu i może nie ostatni :)

Ilustracja do: "Pierwszy wpis na moim blogu i może nie ostatni :)"

Czytasz właśnie pierwszy wpis na moim blogu. Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Patryk Doering. Miło mi gościć Cię na stronach tego bloga. Proszę, rozsiądź się wygodnie w fotelu i zostań tu dłuższą chwilę. Postaram się by chwila ta nie była czasem straconym. A nie będzie, jeśli Twoje zainteresowania mają wspólny mianownik z moimi. Tematyka bloga będzie dosyć szeroka. Takie jest założenie na dzisiaj. A jak wyjdzie zobaczymy za czas jakiś.

Jakie pozycje w repertuarze bloga?

Jak przystało na geeka, Na tym blogu zamierzam pisać o swoich pasjach: internecie, nowych technologiach, projektach open source, programach i sprzęcie, inteligentnych domach, dostępności technologii dla osób niepełnosprawnych i innych kwestiach rozpychających się w granicach tych tematyk. Obawiam się jednak, że i nie zabraknie tu miejsca na politykę czy zagadnienia społeczne. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy i żyjemy w czasach jakich żyjemy. A mój paskudny charakter nie pozwala siedzieć cicho. To i od czasu do czasu będę bił w afrykański bęben. Niech dźwięk tamtamu niesie się po świecie.

Patryku, może coś więcej o sobie?

Internetem i tematami z tej galaktyki zajmuję się Od 2004 roku, a od roku 2007 jestem związany z siecią zawodowo. Ładne kilka lat temu postanowiłem poznać trudy prowadzenia własnej firmy w tej branży. Przez ten czas stworzyłem dziesiątki mniejszych lub większych serwisów WWW. Pracowałem jako webmaster, programista, pozycjoner, copywriter próbowałem działalności jako wolny strzelec, świadczyłem usługi w roli podwykonawcy. Czasem pracowałem sam, częściej jednak w kooperacji z grafikami i programistami. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chcę w tym miejscu dzielić się z innymi osobami. Mam nadzieję, że założenie zostanie zrealizowane.

Pierwszy wpis na moim blogu; Poznaj Żywioły Geeka!

Po tym małym wstępie, czas przejść do rzeczy. Blog Patryka Doering niniejszym należy uznać za otwarty. Zapraszam Cię do częstych odwiedzin tego zakątka sieci. Zapamiętaj adres: www.patrykdoering.pl. I z góry dziękuję za komentarze i udostępnianie materiałów z serwisu dalszym i bliższym znajomym. Niech się dzieje!

2 komentarze

Zostaw swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.